Доставка куль кульок в Дніпрі Києві, Оформлення кулями Київ Дніпро. Декор кульками дня народження, вессіля
  • Дніпро           Київ

  • (066) 35-25-822  (050) 25-16-115
  • (093) 02-99-996  (093) 52-77-375
  • (098) 74-15-901  (067) 56-17-290
  • Доставка куль в Дніпрі, Києві. Декор кульками. Купити кулі Дніпро Київ
Купити кулі Дніпрі Києві. Доставка куль в Дніпрі на день народження, вессіля. Декор кулями з фольги Повітряні кулі купити в Дніпрі Києві. Доставка кульок в Дніпрі на день народження, вессіля. Декор кульками з фольги

Каталог продукції

Фото галерея в Instagram

Товари для свят

Фольговані кулі доставка в Дніпрі та Києві

Доставка кульок в Дніпрі з фольги. Купити кулі ведмідь з фольги в Дніпрі, Києві. Оформлення кулями ведмідь святкових заходів Дніпро. Фольгована кулька плюшевий ведмідь купити в Дніпропетровську.

№122 Плюшавий ведвідь фольгована кулька
Ціна 320 грн

Доставка фольгованих кульок пугач в Дніпрі чи Києві. Купити кульки в Дніпрі. Кульки пугач "it's a GIRL" для декору зустрічі з пологового будинку Дніпро. Оформлення кулями "it's a GIRL" в Дніпрі. Кульки Дніпро. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар.

№121 Фольгована куля Пугач "it's a GIRL"
Ціна 300 грн

Доставка фольгованих куль в Дніпрі, Києві для зустрічі з пологового будинку. Купити кулю з фольги Пугач для композиціі з кульок. Оформлення кулями пологового будинку в Дніпропетровську.

№120 Фольгована куля Пугач "it's a BOY"
Ціна 300 грн

Купити фольговані кульки в Дніпрі. Фольговані кулі ріжок для оформлення дня народження в Дніпропетровську. Купити кулі з фольги в Дніпропетровську. Днепр Шарик.

№119 Куля з фольги ріжок "Happy Birthday"
Ціна 220 грн

Доставка фольгованих куль в Дніпропетровську, Києві. Куля з фольги морозиво купити в Дніпрі для декору дня народження, фотосесії, фото майданчика. Кульки в Дніпрі.

№118 Куля з фольги Морозиво "Happy Birthday"
Ціна 220 грн

Купити фольговану кулю ріжок морозива в Дніпрі та Києві для оформлення кафе. Доставка кульок з фольги в Днпірі. Оформлення кулями з фольги в Дніпрі фото майданчиків та фотосесій. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар.

№117 Ріжок морозива фольгована куля
Ціна 320 грн

Доставка куль з фольги скибка кавуна в Дніпрі, Києві для оформлення свят. Фольгована куля для декора фото майданчиків в Дніпрі. Купити кулі з фольги скибка кавуна в Дніпропетровську. Кулі в Дніпрі. Дніпро кулі.

№116 Скибка кавуна фольгована кулька
Ціна 320 грн

Доставка кульок з фольги єдиноріг в Дніпропетровську. Купити кулі єдиноріг для декора свят в Дніпрі. Замовити фольговані кулі єдиноріг в Дніпрі та Києві. Кульки в Дніпрі. Кулі Дніпро.

№115 Єдиноріг райдужний фольгована куля
Ціна 350 грн

Замовити кулі з фольги в Дніпрі, Києві. Доставка куль в Дніпрі для декору фото майданчика. Оформлення кулями бутилка Вина тематичних вечірок в Дніпропетровську. Купити фольговані кулі в Дінпрі. Кульки в Дніпрі. Кулі Дніпро.

№114 Бутилка вина фольгована куля
Ціна 320 грн

Купити кульки з фольги в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі, Києві. Фольгована кулька для оформлення фото майданчика Дніпрі. Декор кулями фото сесії Дніпрі. Кулі Дніпро. Шар Днепр.

№113 Бутилка шампанського фольгована куля
Ціна 320 грн

Замовити фольговані кулі Нота для оформлення фото майданчіків в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фолги в Дніпрі. Оформлення кулями вечірок в Дніпрі. Днепр Кульки. Днепр Шар. Шары Днепре.

№112 Фольгована куля Нота
Ціна 320 грн

Доставка куль восьмініг для оформлення фотосесій в Дніпрі, Києві. Купити кулі в Дніпрі. Оформлення кулями дитячіх вечірок Дніпро. Фольговані кулі в Дніпрі.

№111 Восьминіг фольгована кулька
Ціна 320 грн

Оформлення фольгованими кульками динозавр дитячіх вечірок в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі. Декор кулями з фольги фотосесії в Днпірі. Кульки в Дніпрі. Днепр Шарик.

№110 Фольговані кулі динозавр Тріцератопс
Ціна 320 грн

Заказать кулі динозавр в Дніпрі чи Києві. Доставка кульок динозавр Рекс в Дніпрі для декору дитячіх заходів. Оформлення кулями дитячіх днів народжень в Дніпрі. Кульки в Дніпрі. Днепр Шарик.

№109 Фольговані кулі динозавр Рекс
Ціна 320 грн

Доставка кульок з фольги в Дніпрі, Києві. Оформлення кулями дитячих свят в Дніпрі. Купити кульки динозавра в Дніпропетровську. Кульки в Дніпрі. Днепр Шар ик.

№108 Фольгована куля динозавр Тірекс
Ціна 320 грн

Доставка фольгованих кульок мультгероїв в Дніпрі та Києві. Купити кульки з фольги в Дніпрі. Оформлення кулями Маша дитячіх свят в Дніпропетровську.

№107 Фольгована куля мультгероїні Маша
Ціна 250 грн

Купити кулю серце в Дніпрі, Києві на Весілля, день Валентина. Доставка кульок в Дніпрі. Днепр Шар. Оформлення кулями серцями свят Дніпропетровську.

№106 Велика фольгована куля серце
Ціна 250 грн

Замовити фольговані кулі з мулюнком Тиранозавр в Днепре, Києві. Доставка кульок Тиранозавр в Дніпрі на вечірки та свята. Купити фольговані кулі Дніпропетровськ.

№105 Фольгована куля з малюнком динозавр Тиранозавр
Ціна 300 грн

Доставка кульок в Дніпрі та Києві для оформлення фотосесії чи святкових заходів. Купити повітряні кульки в Дніпропетровску. Декор кулями з малюнком свят та тематихних вечірок в Дніпрі.

№104 Кулька з фольги з намальованою зіркою
Ціна 130 грн

Доставка кульок з фольги в Дніпрі. Купити фольговану кульку в Дніпропетровську. Оформлення кульками з фольги вечірок в Днпірі.

№103 Куля з фольги намалювана Какашка.
Ціна 130 грн

Замовити фольговану кульку в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі. Оформлення кульками Весела какашка в Дніпрі святкових заходів.

№102 Фольгована кулька Весела какашка
Ціна 320 грн

Доставка повітряних куль Дніпро. Кулі в Дніпрі.Кулі в Дніпрі. ФОльговані кулі купити в Днепрі. Кульки з фольги для свят в Дніпрі.

№101 Фольгована куля чорно-біла
Ціна 130 грн

Купити кульки мультгероя Кролік Крош в Дніпрі, Києві. Доставка кульок мультгероїв в Дніпрі на дитячі свята. Фольговані кульки в Дніпропетровську. Оформлення кулями мультгероїв дитячіх вечірок в Дніпропетровську.

№100 Кулька з фольги мультгерой Кролік Крош
Ціна 320 грн

Доставка повітряних куль в Днпірі та Києві. Купить повітряні кулі в Дніпрі, Києві. Кульки з фольги для оформлення дня Валентина Дніпро. Кулі Дніпро.

№99 Фольгована кулька Губи
Ціна 250 грн

Замовити фольговану кульку Like в Дніпрі або Києві для декору святкових заходів. Доставка куль в Дніпрі. Оформлення кулями дитячіх свят Дніпропетровську. Днепр Шар ик.

№98 Кулька з фольги Like
Ціна 350 грн

Доставка повітряних кульок з фольги в Дніпрі та Києві. Доставка кульок в Дніпропетровську. Оформлення кулями ракета дитячіх свят в Дніпрі. Кульки в Дніпрі, Києві. Днепр Шар ик.

№97 Кулька з фольги Ракета
Ціна 220 грн

Замовити фольговану кульку Футболка з бутсами в Дінпрі, Києві для декору фотосесії. Доставка кульок в Дніпрі. Оформлення кулями спортивних заходів в Дніпрі. Купити кульки в Дніпрі. Днепр Шар ик.

№96 Куля з фольги Футболка з бутсами
Ціна 250 грн

Замовити фольговані кульки Космонавт в Дніпрі, Києві. Доставка куль Космонавт в Дніпрі. Оформлення кульками святкових заходів Дніпро.

№95 Кулька з фольги Космонавт
Ціна 220 грн

Замовити фольговані кульки Пегас для оформлення дитячого свята. Доставка фольгованих куль Дніпрі. Кульки Дніпро. Днепр Шар ик.

№94 Кулька з фольги Пегас
Ціна 220 грн

Замовити фольговану кулю на день народження в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі. Купити кулю торт з фольги в Дніпрі.

№93 Кулька з фольги Торт Happy Bsrthday
Ціна 320 грн

Доставка кульок в Дніпрі, Києві. Кулька бокал для композицій на весілля, свято в Дніпрі. Купити кульки в Дніпропетровську.

№92 Кулька з фольги Бокал
Ціна 320 грн

Доставка кульок в Днпірі, Києві. Кульки рак купти в Дніпропетровську. Оформлення фото майданчика кульками рак в Днпірі. Днепр Кульки. Днепр Шар ик.

№91 Кулька з фольги Рак
Ціна 320 грн

Замовити фольговані кулі гітара в Дніпрі, Києві. Декор кульками фото майданчика Дніпро. Доставка куль для фотосесії.

№90 Кулька з фольги Гітара
Ціна 220 грн

Замовити фольговані кулі Happy Birthday для оформлення Дня народження. Доставка кульок Happy Birthday на день народження в Дніпрі. Кульки Happy Birthday Дніпро. ДнепрШАр ик.

№89 Кулька з фольги Happy Birthday
Ціна 320 грн

Замовити доставку куль з фольги Baby Girl в Дніпрі, Києві до пологового будинку. Купити фольговані кулі в Дніпрі. Кульки Дніпро.

№88 Кулька з фольги Baby Girl
Ціна 320 грн

Доставка кульок Baby Boy в Дніпрі, Києві до пологового будинку. Фольговані кулі Baby Boy для зустрічі з пологового будинку в Дніпрі. Купити кулі Baby Boy в Дніпропетровську. Кульки Дніпро. Днепр Шар ик.

№87 Кулька з фольги Baby Boy
Ціна 320 грн

Замовити доставку куль з фольги Happy Birthday в Дніпрі, Києві для офрмлення дня народження. Декор кулями Happy Birthday фото майданичів Дніпро. Купити кулі в Дніпрі. Шар ики Днепр.

№86 Кулька з фольги куб Happy Birthday три зырки
Ціна 130 грн

Замовити фольговані кулі Happy Birthday в Дніпрі на день народження. Оформлення повітряними кулями дня народження. Декор кулями з фольги Happy Birthday дня народження. Днепр Шар ик.

№85 Куля з фольги Happy Birthday
Ціна 130 грн

Доставка кульок на день народження в Дніпрі, Києві. Купити кульки в Дніпрі. Оформлення кулями Happy Birthday дня народженя в Дніпрі. Декор кулями фото майданчиків на день народження в Дніпрі.

№84 Куля з фольги стрічка Happy Birthday
Ціна 350 грн

Купити повітряні кулі сніговик в Дніпрі або Києві для оформлення фото майданчика. Доставка куль на Новорічні вечерки в Дніпрі. Оформлення кульками з фольги сніговик вечірок в Днпірі.

№83 Фольгована куля Сніговик 125см
Ціна 350 грн

Купити кульку сніговик в Дніпрі, Києві. Доставка кульок Сніговик для оформлення Нового Року чи фотосесії в Дніпрі. Декор кульками сніговик новорічних заходів в Дніпрі.

№82 Фольгована куля Сніговик 55*65см
Ціна 220 грн

Доставка куль Ялинка Днпіро, Київ. Оформлення кулькамі з фольги Ялинками Нового Року в Дніпрі. Декор кульками ялинка фото майданчиків в Дніпрі та Києві. Днер Шар ик. Купльки в Дніпрі.

№81 Фольгована куля Ялинка
Ціна 350 грн

Купити кульку, шарік Папуга з фольги в Дніпрі або Києві для оформлення дитячіх концертів та різних заходів. Декор кульками з фольги Папуга святковіх заходів. ДнепрШар ик.

№80 Повітряна куля з фольги Папуга
Ціна 320 грн

Купити фольговані кулі Ворон в Дніпропетровську. Гелієві кулі з фольги Ворон для оформлення Хєллоуїна в Дніпрі. Повітряна кулька Ворон купити в Дніпрі. Кулі Дніпро. Днепр Шар.

№79 Куля зфольги Ворон
Ціна 250 грн

Замовити фольговані кулі ведмідь в Днпірі, Києві. Доставка куль з фольги ведмідь в Дніпрі для оформлення дня Валентина. Кулька з фольги в Дніпрі. Днер Шар. Кулі для девушек.

№78 Куля з фольги Плюшевий Ведмідь
Ціна 320 грн

Купити фольговані кулі єдинорог в Дніпрі чи Києві для оформлення кулями з фольги дитячії заходів. Доставка кульок з фольги в Дніпрі. Оформлення фотосесії кулями з фольги єдинорог. Кульки в Дніпрі. Днепр Шар.

№77 Куля з фольги голова Єдинорога
Ціна 220 грн

Замовити фольговану кулю Привид в Дніпрі та Києві на день Хеллоуїна. Купити кулю з фольги Привид в Дніпрі для декору тематичних вечірок. Повітряні кулі Привид доставка в Дніпрі. Днепр Шар.

№76 Гелієва куля з фольги Привид
Ціна 320 грн

Фольговані кулі кажан купити в Дніпрі, Києві. Доставка кульок кажан на Хеллоуїн в Дніпрі. Оформлення кулями кажан святкових заходів на день Хеллоуїна в Дніпропетровську. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар.

№75 Куля з фольги Кажан
Ціна 350 грн

Купити фольговану кулю Череп в Дніпрі, Києві на Хеллоуїн. Декор фольгованими кулями Хеллоуїна Дніпропетровську. Доставка кульок в Дніпрі. ДнепрШар.

№74 Куля з фольги Череп з бантіком
Ціна 320 грн

Доставка композицій з куль на Хеллоуїн в Дніпрі, Києві. Купити фольговані кулі в Дніпрі на Хеллоуїн. Оформлення кулями Хеллоуїн в Дніпрі.

№73 Композиція з фольгованих куль на Хеллоуїн
Ціна 320 грн

Фольгована куля Привид купити в Дніпрі, Києві для оформлення свята Хеллоуїн. Декор кулями тематичних вечірок Днпірі. Доставка куль в Дніпрі. Днепр Шар.

№72 Куля з фольги Привид
Ціна 320 грн

Кулі на Хеллоуїн. Купити кульку скелет в Дніпрі, Києві. Доставка куль скелет на Хеллоуїн в Дніпрі. Оформлення кулями тематичних вечірок в Дніпропетровську. Кулі Дніпро. Днепр Шар.

№71 Куля з фольги фігура скелет
Ціна 320 грн

Фольговані кулі Павук для оформлення тематихних вечірок в Дніпрі, Києві. Доставка кульок з фольги Дніпрі. Кулі з фольги на Хеллоуїн Дніпро. Купити кульки в Дніпрі.

№70 Куля з фольги Павук
Ціна 320 грн/шт

Купити фольговані повітряні кулі ведмідь в Дніпрі, Києві для оформлення зустрічі з пологового будинку. Доставка фольгованих куль ведвідь в Дніпрі. Кулі в Дніпрі. Доставка кульок Дніпро. Днепр Шар.

№69 Куля з фольги Ведмідь
Ціна 220 грн/шт

Купити фольговану повітряну кулю келих пива в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги келих з пивом для декора фотосесії Дніпропетровськ. Кульки в Днпірі. Днепр Шар.

№68 Куля з фольги Келих пива
Ціна 300 грн/шт

Купити фольговані кульки чашка кави для декора свята в Дніпрі, Києві. Доставка фольгованих куль Дніпро. Кульки з фольги Дніпро. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар. Шарики Днепр

№67 Куля з фольги Чашка кави
Ціна 300 грн/шт

Фольгована куля кубок купити в Дніпрі. Куля з фольги кубок для декору свят Дніпро. Доставка куль з фольги Дніпропетровську. Оформлення спортивного свята фольгованими кулями в Дніпрі.

№66 Куля з фольги стрібний кубок
Ціна 300 грн/шт

Купити фольговані кулі в Дніпрі, Києві. Доставка куль Гонщик Чейз в Дніпрі. Оформлення кулями з фольги дитячіх заходів в Дніпрі. Кулі в Дніпрі. Днепр шар.

№65 Фольгована куля мультгероя Гонщик Чейз
Ціна 350 грн/шт

Кулі з фольги мультгероїні Періта Дінпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпропетровську. Фольговані кулі Періта для оформлення дитячіх свят в Дніпропетровську. Декор кулями з фольги в Дніпрі. Днепр Шар. Кульки в Дніпрі.

№64 Куля з фольги мультгероїня Періта
Ціна 220 грн/шт

Купити фольговані кулі в Дніпрі, Киеве. Доставка куль з фольги мультгероїв в Дніпрі, Києві. Кулі в Дніпроетровську. Понго куля з фольги купити в Дніпрі. Декор кулями дитячіх свят. ДнепрШар.

№63 Куля з фольги мультгерой Понго
Ціна 220 грн/шт

Купити кулі мультгероя Дасті в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпропетровську. Фольговані кулі Дасті для оформлення дитячіх вечірок в Дніпрі. Днепр Шар. Кулі в Дніпрі.

№62 Фольгована куля мультгероя літак Дасті
Ціна 220 грн/шт

Купити кулю моторолер в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги в Дніпрі. Оформлення фольгованими кульками дитячіх свят Дніпропетровськ.

№61 Моторолер фольгована куля
Ціна 220 грн/шт

Купити фольговані кулі в Дніпрі, Києві. Кулі мультгероїв в Дніпрі. Кулі Міккі. Кульки Мінні. Доставка куль мультгероїв в Дніпропетровську. Кульки Дніпро. Днепр Шар.

№60 Фольговані кулі мультгероїв Міккі та Мінні
Ціна 850 грн/шт

Купити фольговані кулі в Дніпрі. Кулі мультгероїв з фольги Дніпро. Доставкакульок мультгероїв в Дніпрі на дитячі вечірки. Міккі фольгована куля доставка Дніпро, Київ. Доставка кульок Дніпро. Днепр Шар.

№59 Міккі фольгована куля мультгероя
Ціна 320 грн/шт

Купити фольговані кулі мультгероїв Мінні в Дніпрі, Києві. Кульки мультгероїв купити в Дніпрі. Доставка кульок з фольги мультгероїв в Дніпропетровську та Києві. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар.

№58 Фольгована куля мультгероя Мінні
Ціна 320 грн/шт

Купити фольговані кулі з гелієм в Дніпрі, Києві. Фольговані кулі для декору купити в Дніпрі. Кульки з фольги Дніпро. Оформлення кулями з фольги в Дніпропетровську. Доставка кульок з фольги Дніпро.

№57 Фольговані кулі з гелієм
Ціна 70 грн/шт

Купити фольговані кулі серця в Дніпрі, Києві. Доставка куль сердець з фольги Дніпро, Київ. Декор кулями серцями святкових заходів Дніпро. Зеркальні фольговані кулі серця Дніпро. Кульки в Днепрі. Днепр Шар.

№56 Фольговані кулі Серця
Ціна 70 грн/шт

Купити фольговані кулі м'ячі в Дніпрі, Києві. Декор кульками з фольги М'яч тематичних вечірок Дніпро. Доставка фольгованих кульок в Дніпрі. Оформлення кулями з фольги святкових заходів Дніпро, Київ.

№55 Фольгована куля з гелієм М'яч
Ціна 80 грн

Куля з фольги Фламінго замовити в Дніпропетровську, Києві. Оформлення фольгованими кулями вечірок Дніпро. Доставка кульок з фольги в Дніпрі. Кульки Дніпро. Днепр Шар.

№54 Куля з фольги Фламінго
Ціна 220 грн

Замовити фольговані кулі Косатка в Дніпрі, Києві. Доставка фольгованих куль в Дніпрі. Купить кулю з фольги Косатка в Дніпрі для декору свят. Оформлення кульками Дніпро. Кулі Дніпрі. Днепр Шар.

№53 Куля з фольги Косатка
Ціна 220 грн

Замовити фольговані кулі Акула в Дніпрі, Києві. Доставка кульок з фольги Днпірі. Купити фольговані кульки Дніпропетровську. Фольгована куля Аккула для декора святкових заходів.

№52 Куля з фольги Акула
Ціна 220 грн

Купити фольговану кулю Тіраннозавр в Дніпропетровську, Києві. Доставка куль для оформлення дитячих заходів. Кульки в Дніпрі.

№51 Куля з фольги Тіраннозавр
Ціна 220 грн

Повітряні кулі з фольги в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги Дніпро. Купити фольговану кулю для декора в Дніпропетровську.

№50 Потяг куля з фольги
Ціна 220 грн

Доставка фольгованих куль піратський корабель Дніпрі, Києві. Купити фольговані кулі в Дніпрі оформлення дитячіх вечірок. Кулі в Дніпрі. Кульки Дніпро.

№49 Куля з фольги піратський корабель
Ціна 220 грн

Замовити повітряні гелієві кулі Фіксіки з фольги в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги Дніпрі. Купити кулі мультгероїв Дніпро. Днепр Шар

№48 Кулі з фольги мультгероїв Фіксіки
Ціна 250 грн

Гелієва фольгована куля Цуцик купити в Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги Дніпро. Фольговані кулі купить в Дніпропетровську.

№47 Фольгована куля Цуцик
Ціна 200 грн

Фольговані кулі цуцик купити в Дніпрі, Києві. Доставка фольгованих куль в Дніпрі. Оформлення дитячого дня народження фольгованими кулями. Кулі в Дніпрі. Днепр Шар.

№46 Куля з фольги цуцик
Ціна 200 грн

Куля з фольги конячка доставка в Києві, Дніпрі. Доставка кульок в Дніпропетровську. Замовити кулі з фольги конячка в Дніпрі. Кулі мультгероїв в Дніпрі.

№45 Куля з фольги конячко
Ціна 220 грн

Гелієва куля з фольги Зебра купити в Днпірі, Києві. Оформлення кулями свят в Дніпрі. Декор кулями зебра дня народження, фотосесії Дніпропетровськ, Київ. Шары Днепр. ДнепрШар. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№44 Куля з фольги зебра
Ціна 250 грн

Купити кулю мультгероя в Дніпрі, Києві для оформлення дитячіх свят. Доставка геліевих куль Дніпро. Кульки в Дніпрі. Шары Днепр. ДнепрШар

№43 Куля з фольги мультгерой Вінні Пух
Ціна 220 грн

Купити фольговані кулі Дніпро, Київ. Доставка повітряних куль в Дніпрі. Декор повітряними кулями з фольги свят в Дніпропетровську. Шаров Днепр. ДнерШар. Кулі в Дніпрі.

№42 Фольгована куля Бджола
Ціна 220 грн

Доставка куль з фольги Маша та Медьвідь Дніпро. Купити кулі мультгероїв в Дніпрі. Оформлення кулями дитячих заходів Дніпропетровську. ДнепрШар. Кулі Дніпро. ШарыДнепр

№41 Куля з фольги мультгерої Маша та Медвідь
Ціна 250 грн

Купити кулю з фольги в Дніпрі. Фольгована куля мультгероя Маша Дніпро. Доставка куль з фольги Маша в Дніпрі, Києві. Кулі Дніпро. ДнепрШар

№40 Куля з фольги мультгерой Маша
Ціна 250 грн

Гелієві кулі з фольги мультгероя Дасті купити в Дніпрі, Києві. Доставка куль в Дніпрі, Києві. Купити кульки в Дніпропетровську. Декор кульками дитячіх вечірок Дніпро.

№39 Куля з фольги мультгерой Дасті
Ціна 220 грн

Купити гелієві кулі з фольги літак Боінг в Дніпропетровську. Доставка куль з фольги в Дніпрі. Оформлення кульями з фольги свят Дніпро, Київ.

№38 Куля з фольги літак Боінг
Ціна 150 грн

Гелієва фольгована куля авто Джип Монстр-Трак Дніпро, Київ. Доставка куль з фольги в Дніпрі. Оформлення кулями дитячіх свят Дніпро.

№37 Кулі з фольги Джип Монстр-Трак
Ціна 220 грн

Купити кулю з фольги мультгероя в Дніпрі, Києві. Доставка куль Дніпро. Повітряна Куля Молния Маккуин купити в Дніпрі. Декор фольгованими кулями Київ.

№36 Куля з фольги мультгерой Молния Маккуин
Ціна 220 грн

Купити гелієві кулі з фольги в Дніпрі, Києві. Фольговані кулі Дніпро. Декор кулями з фольги Дніпропетровськ. Кулі Дніпро. Шары Днепр. ДнепрШар.

№35 Божа корівка куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Гелієві кулі з фольги мультгероя Немо Дніпро, Київ. Доставка куль в Дніпрі. Оформлення кулями з гелієм дитячих свят Дніпрі. Кулі Дніпро. Шарі Днепр. ДнепрШар.

№34 Рибка Немо куля з фольги з гелієм мультгерой
Ціна 220 грн

Повітряні кулі Смайл доставка в Дніпрі, Києві. Декор кулями Смайл в Дніпрі свят. Оформлення кулями Смайл дня народження, вечірки Дніпропетровськ. Кулі в Дніпрі. ДнепрШар.

№33 Куля з фольги з гелієм Смайл 45см
Ціна 80 грн

Купити кульки єдиноріг в Дніпрі, Києві на дитяче свято. Доставка куль з фольги для декору дитячих заходів, дня народження Дніпро, Київ. Кулі Дніпро. Шары Днепр. ДнепрШар

№32 Єдиноріг куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Купити фольговані кулі Дніпрі, Києві. Доставка куль з фольги Дніпро, Київ. Золушка куля з фольги купити в Дніпрі. ШарыДнепр. ДнепрШАр.

№31 Золушка куля з фольги з гелієм мультгерой
Ціна 220 грн

Доставка куль в Дніпрі, Києві з фольги бабочка. Купити кульки бабочка з фольги Дніпро. Кулі бабочка для декору в Дніпрі свят, заходів. Кулі Дніпро. Днепр Шар.

№30 Метелик куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Купити кулю з фольги Ромашка смайл в Дніпрі, Києві. Декор кулями з гелієм фотосесії, весілля, дня народження, дитячих свят Дніпро, Київ. Доставка куль в Дніпр. Кулі Дніпро. ДнепрШар.

№29 Ромашка-смайл куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Купити гелієвуц кулю з фольги авто Хаммер в Дніпрі. Києві. Доставкак повітряніх куль авто Хаммер в Дніпрі, Києві. Кулі Дніпро. ДнепрШар.

№28 Хаммер куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Купити кулі гелікоптер в Дніпрі, Києві для оформлення свята День Збройних сил України. Доставка куль гелікоптер для фотосессії Дніпро. ДнепрШар. Гелієві куля гелікоптер Дніпрі. Кулі Дніпрі.

№27 Гелікоптер куля з фольги з гелієм
Ціна 220 грн

Купити фольговану кулю танк Пантера в Дніпрі, Києві для оформлення свята День Збройних сил України. Повітряна куля Танк. Гелієва кулька Танк Дніпро. Достака фольгованих куль Дніпрі, Києві. Кулі Дніпрі. ДнепрШар.

№26 Фольгована кулю з геліємТанк
Ціна 220 грн

Купити кулю мультгероя в Дніпрі, Києві.  Куля Кунг-фу Панда Дніпро. Доставка куль в Дніпропетровську мультгероїв на дитячі свята. Декор кулями Кунг-фу Панда дитячого дня народження Дніпро, Київ.

№25 Фольгована куля Кунг-фу Панда мультгерой
Ціна 220 грн

Купити кулі трид смайл в Дніпрі, Києві. Доставка куль смайл для декора свят Дніпро. Оформлення кульками 3д смайл дитячії свят, вечірок Дніпрі, Києві. Гелієва фольгована куля смайл Дніпро. ДнепрШар. Шары Днепре.

№24 Фольгований гелієва куля 3-Д Смайл
Ціна 80 грн/шт

Замовити фольговані кулі мультгероїв Angry Birds в Дніпрі, Києві. Доставка куль Angry Birds Дніпропетровськ. Оформлення кулями дитячіх заходів в Дніпрі та Києві. ДнепрШар. ШарДнепр.

№23 Кулі з фольги з гелієм мультгерої Angry Birds
Ціна 200 грн/шт

Купити кулю Kitty. Фольгована куля Кітті. Декор кулями дитячіх вечірок Дніпрі, Києві. Доставка фольгованіх куль Kitty для декоря дня народження дитині в Дніпропетровську, Києві. Повітряні кулі Дніпро. ДнепрШар. ШарыДнепр.

№22 Фольгована куля з гелієм муьльтгероя Kitty
Ціна 220 грн

Кулі мультгероїв купити в Дніпрі, Києві. Оформлення фольгованими кулями мультгероя дитячіх свят Дніпропетровську. Губка Боб доставка Дніпрі, Києві. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі. Купити фольговані гелієві Дніпропетровськ.

№21 Фольгована куля з гелієм мультгероя Губка Боб
Ціна 220 грн

Фольгована куля мультгероя Міньон Дніпрі, Києві. Купити кулю мультгероя Дніпропетровську. Доставка куль Дніпро. Кулі в Дніпрі. Кульки Дніпро.

№20 Куля з гелієм з фольги мультгерой Міньон
Ціна 220 грн/шт

Купити кулі мультгероїв для декору вечірок, дитячіх свят Дніпрі, Києві. Куля Міньон Дніпро. ШарыДнепр. ДнепрШар. Доставка фольгованих гелієвих куль Дніпро.

№19 Фолгована гелієва куля мультгерой Міньон
Ціна 80 грн

Куля з фольги з гелієм мультгерой Міньон купити в Дніпрі, Києві. Доставка гелієвих куль Міньон Дніпро, Київ. Купити кулі мультгероїв в Дніпропетровську. ШарыДнепр. ДнепрШар.

№18 Гелієва куля з фольги Міньон мультгерой
Ціна 80 грн

Купити фольговану кулю Корона в Дніпрі, Києві. Декор свята кулями з фольги. Гелієві фольговані кульки Дніпро, Київ. Кульки Дніпро. Кулі в Дніпрі.

№17 Куля з фольги Корона
Ціна 350 грн/шт

Купити кулю з фольги ігрова кость для декору святкових зоходів в Дніпрі, Києві. Доставка фольгованих куль в Дніпрі, Києві. Кулька ігрова кость з гелієм. Кульки в Дніпропетровську. Кулі Дніпро.

№16 Куля з фольги ігрова Кость
Ціна 130 грн/шт

Купити кульку з фольги голову Жирафа в Дніпрі, Києві для декору дитячіх свят. Доставка кульок для оформлення дня народження Дніпро, Київ. Кульки в Дніпропетровську. Кулі Дніпро.

№15 Куля з фольги голова Жирафа
Ціна 220 грн/шт

Купити фольговану кулю в Дніпрі, Києві для оформлення дитячих свят. Доставка куль з фольги для декору дня народження дитині в Дніпрі. Кульки Дніпро. Кулі в Дніпрі.

№14 Куля з фольги голова Зебри
Ціна 220 грн/шт

Купити фольговану кулю голова Теля в Дніпрі, Києві. Доставка кульок на дитячі свята. Декор кульками в Дніпрі дитячих свят. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі. Кульки Дніпро. Кулі в Дніпрі.

№13 Куля з фольги голова Теля
Ціна 220 грн/шт

Купити кулю з фольги голова Лева в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі для декора дитячих свят. Оформлення кульками дня народження.

№12 Куля з фольги голова Лева
Ціна 220 грн/шт

Купити кулю з фольги голова мавпи для декору дитячіх свят Дніпрі, Києві. Доставка кульок Дніпро, Київ. Кульки в Дніпропетровську. Кулі Дніпро.

№11 Куля з фольги голова Мавпи
Ціна 220 грн/шт

Купити кулю з фольги Paw Patrol в Дніпрі, Києві. Доставка кульок в Дніпрі. Гелієві фольговані кулі Paw Patrol Дніпро, Київ.

№10 Куля з фольги мультгерой Paw Patrol
Ціна 320 грн/шт

Купити кулю з фольги в Дніпрі, Києві. Куля Оптимус Прайм. Доставка куль Дніпро, Київ. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№9 Куля з фольги мультгерой Оптимус Прайм
Ціна 320 грн/шт

Доставка куль з фольги в Дніпрі, Києві на день народження. Купити кулю Happy Birthday Дніпро. Декор кулями дня народження. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№8 Куля з фольги Happy Birthday 80см.
Ціна 350 грн

Купити фольговані кулі пивний келих с пивом Київ Дніпро. Доставка гелієвих куль з фольги Дніпрі. Декор фольгованими кулями свят Дніпрі.

№7 Куля з фольги пивний келих
Ціна 320 грн/шт

Доставка куль з фольги Happty Birthday в Днепре, Киеве. Оформлення кулями дня народження. Декор кулями з надписом Happty Birthday дня народження в Дніпрі, Києві.

№6 Фольгована куля Happy Birthday
Ціна 130 грн

Купити кулі з фольги Happty Birthday на день народження Дніпрі, Києві. Доставка кульок Happty Birthday. Оформлення кулями Happty Birthday дня народження Дніпро, Київ. Кульки в Дніпропетровську. Кулі Дніпро

№5 Фольгована куля Happy Birthday
Ціна 130 грн

Доставка фольгованих куль на день народження в Дніпрі, Києві. Купити кулі на день народження. Декор кулями дня народження Дніпро, Київ. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№4 Куля з фольги Happy Birthday
Ціна 130 грн

Купити кулю з фольги вуса в Дніпрі, Києві. Доставка фольгованих куль Дніпро, Київ. Кульки в Дніпропетровську. Кулі Дніпро.

№3 Фольгована куля вуса
Ціна 320 грн

Купити фольговану кулю срібне кільце Дніпрі, Києві. Доставка кульок з фольги Дніпро, Київ. Декор кулями вессіль. Оформлення кулями дня Валентина. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№2 Фольгована куля срібне кільце
Ціна 320 грн

Купити фольговану кулю золоте кільце Дніпрі, Києві. Доставка кульок з фольги Дніпро, Київ. Декор кулями вессіль. Оформлення кульками дня Валентина. Кулі Дніпро. Кульки в Дніпрі.

№1 Фольгована куля золоте кільце
Ціна 320 грн

Фольгованні кулі в Дніпрі

Фольговані кулі користуються великою популярністю на сьогоднішній день. Різноманітність форм (серця, кола, зірки, (сердца, круги, звезды, кулі в формі цифр), яскраві насичені кольори і тривалість польоту роблять їх фаворитами в асортименті гелієвих кульок. Завдяки своїм властивостям на фольгованих кулях можна зобразити практично все, від мультиплікаційного героя до будь-якої написи. Такі кулі практично ідеальний варіант для привітання на святкових заходах, чудове доповнення до подарунку. На них можна наносити написи, як індивідуальні, так і стандартні.

Види фольгованих куль:

  • кулі-цифри: використовувати можна на дні народження, новий рік або річницю
  • фігурні кульки
  • повітряні кулі з фольги виконані у формі героїв з мультфільмів. Такі кульки прийдуть до душі малюкам.
  • ходячі фігури - дивлячись на ці кульки, вони здаються живими і їх висота близько 1 метра.
Доставка шаров в Днепре и Киеве, оформление мероприятий. Подробнее

шары в Киеве и Днепропетровске

Так сложилось, что на любом торжестве должны присутствовать шары, они делают торжество красивым и ярким. При возможности оформить шарами с гелием торжество или праздник вы сможете сами, если Вы заранее купили воздушные шары и гелий. Потратив немало времени на изучение материалов по оформлению шарами с гелием торжества или праздника, наверное даже поискать готовые решения в Интернете. Но если нет возможности на оформление торжества или праздника шарами с гелием, тогда необходимо обратиться к профессионализму наших аэродизайнеров и заказать оформление шарами с гелием торжества или праздника. У нас Вы сможете всегда заказать доставку шаров с гелием в Киеве и Днепропетровске на любое торжество. Ведь каждому человеку хочется отпраздновать торжество ярко и весело, особенно это касается таких торжеств, как международный женский день 8 марта, свадьба, день влюбленных, юбилей и др. но не всегда хватает времени, и вы не знаете как все правильно организовать в таком случае можно заказать доставку шаров с гелием в Киеве и Днепропетровске на торжества или праздника или заказать оформление шарами с гелием Вашего мероприятия